6 פודקאסטים בנושא People Analytics

People Analytics הוא אחד מהתחומים החמים ביותר בעולם ה  HR בשנים האחרונות.

בעידן של אימוץ כלים טכנולוגיים, איסוף נרחב של מידע ושימוש במערכות היכולות לנתח את המידע הזה, ארגונים יכולים כיום לייצר תובנות משמעותיות עבור כל ההיבטים של תכנון כוח אדם, ניהול כישרונות ושיפור תפעולי.

לקראת מפגש הלמידה הפרקטי שלנו בנושא People Analytics ב 2.5 (מידע על המפגש כאן) ובעקבות שאלה שעלתה בקבוצת הוואטסאפ שלנו, החלטתי לרכז מספר פודקאסטים שכדאי להכיר:

 •  כמובן שאי אפשר לפתוח את רשימת הפודקאסטים בלי לתת מקום של כבוד ל David Green, אחד המקצוענים הידועים בתחום, שמראיין מנהלי משאבי אנוש שמובילים את תחום משאבי האנוש מבוססי נתונים.
  בפודקאסט יש כבר מעל ל 100 פרקים. לפודקאסט יש ללחוץ כאן
 •  ליטל שמר חיים, אחת החלוצות וממובילות התחום בישראל, בפרק מדברת עם יוסי קורן על מושגי היסוד בתחום, מה הוא יכול לתרום לארגונים, מה מנהלים בכלל ואנשי משאבי אנוש יכולים להפיק ממנו תועלת.
  לפרק של ליטל בפודקאסט של פ.א.י ניתן ללחוץ כאן

 • הפודקאסט People Before Code  אירח את ליהי בר שדה, מצוות הפיפול אנליטיקס בסיילספורס, שדיברה על איך השימוש בדאטה בעולם הHR  יכול לענות על בעיות עסקיות, איך דאטה יכול לעזור לנו לקדם את הערכים שלנו כארגון והאם צריך תואר בסטטיסטיקה כדי להעסוק בתחום בעולם ה HR.
  לשמיעת הפודקאסט יש ללחוץ כאן

   

 • חברת היעוץ מקינזי אירחה לפני כחודשיים את דויד גרין שדיבר על חשיבות תחום ה People Analytics דווקא בעידן הנוכחי של HR. לשמיעת הפרק ניתן ללחוץ כאן

   

 • הפודקאסט של Al Adams שמדבר על Poeple Aanalytics ועולם העבודה עתידי. להאזנה לפודקאסט יש ללחוץ כאן

האזנה נעימה 🙂

כבר הצטרפת לניוזלטר שלנו?

קבלו עדכונים על כל התכנים החדשים שעולים כאן + עדכונים על מיטאפים, כנסים והצעות רלוונטיות

מכירים עוד חברים או קולגות שייהנו מהמאמר? שתפו אותם:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

אם נהנת מהמאמר הזה, הנה עוד כמה טובים:

כבר הצטרפת לקהילת הפייסבוק שלנו הכוללת מעל ל 10,000 אנשי גיוס ו HR?

עוד דברים שיכולים לעניין אותך