15 כנסי גיוס המובילים בישראל ובעולם לשנת 2018

בשבועות האחרונים נשאלתי על ידי מספר אנשים על הכנסים המומלצים שכדאי להכניס לתוכנית העבודה של 2018 – והחלטתי להציג את הכנסים הללו בפוסט מרוכז.

אתחיל ואומר שכמות הכנסים בתחומי ה HR והגיוס רק הולכת ועולה כל שנה – וב 2018 אני רואה הרבה יותר כנסים הממוקדים בתחומים נישתיים.

אז למה אני ממליץ ללכת לכנס אחד השנה לפחות?

קצב השינויים בעולם משאבי האנוש, הגיוס והסורסינג הולך וגובר משנה לשנה.

הטכנולגיה המתפתחת, עולם העבודה החדש והטרנספורמציה הארגונית משנים גם את האופן שבו אנו מגייסים, מנהלים ומשמרים את העובדים בחברה. אחת הדרכים להישאר מחובר לכל החידושים הללו היא על ידי הצטרפות לכנסים המקצועיים בתחום העיסוק שלכם.

סיבה נוספת היא היא בניית רשת הקשרים שלנו הן למטרות למידה מקצועית והן לתמיכה והתייעצות עם קולגות בחברות דומות/קרובות לתחום הפעילות שלנו.

באופן אישי שמתי לעצמי מטרה להצטרף לפחות לכנס אחד בשנה בחו"ל ולעוד 2-3 כנסים בארץ – וזה בהחלט מוכיח את עצמו.

לגבי הרשימה – בחרתי את הכנסים העיקריים בעיני אך כמובן שישנם מאות כנסים מקצועיים בשנה בתחומי ה HR והגיוס בעולם ואם אתם לא מוצאים משהו שנראה לכם רלוונטי – חפשו בגוגל או התייעצו בפורומים בינלאומיים לגבי כנס המתאים לכם.

*** הרשימה מופרדת לכנסי גיוס ולכנסי משאבי אנוש.

כנסי גיוס המובילים בישראל ובעולם לשנת 2018

 • כנס חדשנות וטכנולוגיות גיוס ומשאבי אנוש Israel HR Tech ב 5.2 – זהו הכנס הראשון בישראל שיעסוק בחידושים ובחדשנות משבשת בעולמות הגיוס ומשאבי האנוש. בכנס יהיו הרצאות של מנהלי גיוס ומשאבי אנוש, מנהלי סטארטאפים על טכנולוגיות מרתקות וסדנאות פרקטיות להובלת השינוי בארכן.
  למידע נוסף והרשמה יש ללחוץ כאן
 • כנס קהילת הגיוס יתקיים ב 6.7 – הכנס, שהפך לגדול והמקצועי בישראל, יתמקד השנה בנושא מקורות גיוס וסורסינג ויכלול הרצאות ו Case Study פרקטיים מארגונים ואנשי הגיוס המובילים בארץ.
  קול קורא להרצאות ומידע נוסף יפורסמו בהמשך אך מומלץ לשריין את התאריך ביומנים כבר עכשיו.
 • כנס Sourcecon ב 12-13 ביוני בבודפשט, הונגריה – סורסקון נחשב לכנס הסורסינג המוביל בעולם ולראשונה הוא מתקיים באירופה. ישנם כבר מספר ישראלים שנרשמו לכנס הזה (ואני בניהם).
  לאחר שיחה עימם השגתי הנחה של 20% למשתתפים מישראל – בלחיצה על הרישום מכאן
  למידע על הכנס יש ללחוץ על הקישור הבא: http://europe.sourcecon.com/     
 • כנסי Sourcecon בארצות הברית יתקיימו השנה ב 26-28 בפברואר בלאס וגאס וב 24-26 בספטמבר באטלנטה. למידע נוסף יש ללחוץ כאן
 • כנס SOSUEUROPE מתרחב ויקיים השנה 3 כנסים ב-3 מדינות שונות באירופה. הכנס נחשב לאחד מכנסי הסורסינג המקצועיים והמובילים באירופה עם מרצים מארגונים כמו פייסבוק, מייקרוסופט, סיסקו ועוד.
  הכנס יתקיים במינכן ב 25-26 לאפריל, בלונדון ב 20-21 ביוני ובאמסטארדם ב 9-11 באוקטובר למידע נוסף יש ללחוץ כאן

 • כנס הגיוס של ERE 2-4 לאפריל בסאן דייגו – נחשב לאחד הכנסים המובילים בתחום הגיוס עם מרצים מיוניליוור, גרופון, פייסבוק, ד"ר ג'ון סאליבן ועוד. בהמשך השנה יתקיים כנס נוסף שלהם ב 15-17 באוקטובר בפלורידה. למידע נוסף יש ללחוץ כאן

 • HCI 2018 Strategic Talent Acquisition Conference יערך ב 5-7 ביוני במיאמי ויכסה את כל האספקטים של הגיוס. למידע נוסף יש ללחוץ כאן
 • Talent42 Conference יתקיים ב 5-6 ביוני בסיאטל– זהו כנס מקצועי שמתמקד בגיוס טכנולוגי תוך
  כדי הדגמה ושיח על הכלים והפרקטיקטות המתקדמות לגיוס. למידע נוסף יש ללחוץ כאן

כנסי משאבי אנוש לשנת 2017

·SHRM Annual Conference & Expo – מתקיים ב 17-20 ביוני בשיקגו ונחשב לכנס משאבי אנוש הגדול והיוקרתי בעולם עם אלפי משתתפים ומעל ל 200 הרצאות במסלולים שונים ומאות מציגים. למידע והרשמה יש ללחוץ כאן

 • כנס WorkHuman שמטרתו המוצהרת היא להחזיר את האדם בחזרה למשאבי אנוש. הכנס יתקיים ב 2-5 באפריל באוסטין טקסס. הכנס כולל רשימת מרצים מרתקת ובניהם סיימון סינק. למידע והרשמה יש ללחוץ כאן

·  כנס Unleash של HR Tech World נחשב לכנס טכנולוגיות ה HR והגיוס הגדול בעולם ויתקיים השנה ב-3 אתרים שונים: 20-21 בלונדון, 15-16 במאי בלאס וגאס וב 23-24 באמסטרדם. למידע והרשמה יש ללחוץ כאן

·כנס HR TECHNOLOGY גדול נוסף יתקיים ב 11-14 בספטמבר בלאס וגאס. למידע והרשמה יש ללחוץ כאן

· כנס Employee Engagement Conference של HCI יתקיים ב 30 ביולי – 1 לאוגוסט בדנוור קולרדו. למידע נוסף יש ללחוץ כאן

·CIPD Annual Conference and Exhibition – ב 7-8 בנובמבר במנצ'סטר אנגליה עם מעל אנשי HR שמשתתפים מכל העולם. למידע נוסף יש ללחוץ כא

 

מכירים עוד חברים או קולגות שייהנו מהמאמר? שתפו אותם:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

כבר הצטרפת לניוזלטר שלנו?

קבלו עדכונים על כל התכנים החדשים שעולים כאן + עדכונים על מיטאפים, כנסים והצעות רלוונטיות

אם נהנת מהמאמר הזה, הנה עוד כמה טובים:

כבר הצטרפת לקהילת הפייסבוק שלנו?

עוד דברים שיכולים לעניין אותך