סדנת ראיון התנהגותי - מתחושות בטן להחלטה מבוססת

מטרת סדנת הראיון לתת כלים מקצועיים לניהול ראיון מובנה, שיפור מיומנות הראיון ולדעת מה לשאול כדי שתוכלו לקבל החלטה איכותית ונכונה לגבי התאמת המועמד לתפקיד. בנוסף הסדנא גם תספק שפת גיוס אחידה בין כלל המגייסים.

למה חשוב לשלוט במיומניות הראיון ההתנהגותי?

ניהול ראיונות בצורה לא מקצועית עולה לארגון אלפי ואף עשרות אלפי שקלים בעלויות של איתור, גיוס וקליטת עובדים שעוזבים לאחר כניסתם לארגון והכשרתם. עזיבה מוקדמת נובעת מטעויות בשלבי המיון, שניתן למנוע על ידי חיזוק המקצועיות של המנהלים המגייסים. בנוסף, קליטת עובדים טובים יותר תשפיע כמובן גם על איכות השירות והאינטראקציה שלכם עם לקוחותיכם, דבר שיוביל לעלייה בהכנסות מעבר לחיסכון בהוצאות המיותרות הנובעות מטעויות בגיוס.

מחקרים מצאו: ראיון התנהגותי הוא כלי הראיון בעל תוקף הניבוי הגבוה ביותר

ההדרכה שאנו מציעים מתמקדת בכלי הראיון ההתנהגותי, מותאמת למראיינים מנוסים וחדשים כאחד, ונותנת למשתתפים כלים לניהול ראיון התנהגותי מובנה, להתמודדות עם הטיות וליצירת מיקוד בדיאלוג לגבי פרופיל מועמדים מובילים.

הרציונל העומד מאחורי העבודה עם הכלי של ראיון התנהגותי הוא שהתנהגות העבר תנבא עבורנו בצורה הטובה ביותר את ההתנהגות העתידית של מועמד. כלי זה, שנמצא מוביל במחקרים רבים ככלי הראיון בעל תוקף הניבוי הגבוה ביותר, מאפשר למראיינים למיין מועמדים בצורה מובנית ושיטתית, לאסוף מידע מקיף על המועמדים, ולקבל החלטות המבוססות על תפקוד העבר.

הסילבוס: מה תלמדו בסדנה של 4 שעות אונליין?

* ניתן לקיים את הסדנה כסדנת אונליין או כסדנה פיזית (בהתאם להנחיות מ. הבריאות)
* הסדנה למנהלים מגייסים כוללת מפגש אחד של 4 שעות

על מנחה הסדנה- אמיתיי דוידזון טבת

יועץ ארגוני בכיר למנהלים ולמנהיגות בחברות מובילות בניהן: מכבי, כללית, פועלים, לובינסקי ועוד. מלווה מנהלים בייעוץ אישי וכן בסדנאות פיתוח מנהלים. כמו כן מרצה למנהיגות ולניהול לתואר ראשון בניהול במכללת הדסה בירושלים וגם מרצה לפסיכולוגיה חיובית במרכז מיטיב בבינתחומי. 

בעל ניסיון במגוון תפקידי ניהול משאבי אנוש וגיוס בארגונים מגוונים, לרבות סמנכ"ל משאבי אנוש בטלאול. 
בנוסף מלווה מנהלים בקריירה בשינוי קריירה ובמציאת עבודה.

בוגר BA במדעי הרוח מאוניברסיטת בר אילן בהצטיינות, MA בסוציולוגיה ארגונית – ייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר אילן, MA במדיניות ציבורית – יישוב סכסוכים וגישור, מאוניברסיטת תל אביב.

איפה, כמה ומתי?

מבנה הסדנה

הכניסו ליומנים

מחיר כרטיס

עלות הסדנה: 750 ש"ח + מע"מ בלבד לכל משתתף

עלות הסדנה היא 750 ש"ח + מע"מ לכל משתתפ.ת
הרשמו כאן פרטים ונחזור אליכם לתשלום והרשמה

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

ספר הגיוס - להורדה ללא עלות

ספר הגיוס מכיל עשרות מאמרים מקצועיים בתחום סורסינג, מיתוג מעסיק, ניהול הגיוס ועוד.
הוא הפך לספר חובה למי  שרוצה לקבל רעיונות או להכשיר את העובדים החדשים שלו.
* עם הורדת הספר תצורפו לרשימת הדיוור המקצועית של HRD