סדנת ראיונות פלוס - הרבה מעבר לראיון התנהגותי

סדנת ראיונות ואבחון מרחוק לאנשי/נשות גיוס ומשאבי אנוש. בסדנה תקבלו כלים מקצועיים לניהול ראיון התנהגותי מובנה, שיפור מיומנות הראיון, מה לשאול כדי שתוכלו לקבל החלטה איכותית ונכונה לגבי התאמת המועמד לתפקיד.

אתגרי הגיוס דורשים מכם להיות מקצועיים הרבה יותר! "סתם עוד סדנת ראיונות" לא תספיק. לכן בנינו לכם את סדנת ראיונות+ המשודרגת והמורחבת.

אנחנו חיים בין גלים. לא משנה מה מצב השוק,  המשימה שלנו : להגיע למועמדים הטובים ביותר בזמן הקצר ביותר.

א ב ל

להגיע למועמדים הטובים ביותר זה לא מספיק! אין דבר מתסכל יותר מלסיים ראיון מוצלח עם מועדמ/ת ולגלות זמן קצר מכן שהוא או היא חתמו במקום אחר.

ניהול הראיון משפיע כמובן על משפכי הגיוס, זמני הגיוס/עמידה ב-SLA, מיתוג מעסיק , איכות הגיוסים והיכולת שלנו לזהות את המועמדים הטובים והמוכשרים.

בנוסף, ארגונים רבים עברו לתהליכי מיון מרחוק, מה שדורש מצוותי הגיוס להיות מקצועיים יותר, יעילים יותר ומדוייקים יותר. ראיונות בזום מייצרים לנו מספר אתגרים החל מניהול הריאיון, דרך האבחון וכלה ביצירת קשר מחייב עם המועמד ושיווק נכון של הארגון ושל המשרה המוצעת.

למה חשוב לשלוט במיומניות הראיון ההתנהגותי?

טעויות גיוס יכולות לעלות לארגון עשרות אלפי שקלים ואף יותר!

העלות הזו מורכבת ממספר פרמטרים:

  • עלות האיתור, המיון והסינון
  • עלות ההכשרה והחניכה
  • הטאלנטים שפספסנו שנקלטו בארגונים אחרים
  • עובדים לא מתאימים שקלטנו וגרמו נזק (למשל פגיעה בשירות, החמצת הזדמנויות עסקיות, טעויות פיתוח)
  • הראיונות שאנחנו עושים משפיעים על חווית המועמד ועל מיתוג המעסיק שלנו. ארגונים שהחלו פרוייקטי מיתוג מעסיק יכולים להעיד על כמות המשאבים הנדרשת לשם כך.

מחקרים מצאו: ראיון התנהגותי הוא כלי הראיון בעל תוקף הניבוי הגבוה ביותר. ההנחה: התנהגות המועמד בסיטואציות ספציפיות בעבר תנבא בצורה הטובה ביותר את התמודדות המועמד עם סיטואציות דומות בעתיד.
בסדנת ראיונות פרקטית תקבלו כלים לביצוע ראיונות אפקטיביים, התמודדות עם הטיות שנפוצות בראיונות, כלים להכנה לראיונות, ניהול הראיונות וכתיבת חוות דעת, היבטים חוקיים, ניהול שיחת ממליצים ועוד.
הסדנה תלווה בסימולציות מקצועיות מתוך עולמות התוכן אליהם אתם מגייסים.

במסגרת הסדנה תעבדו על משרה אמיתית שלכם – תבצעו מיפוי של הסיטואציות הקריטיות להצלחה בתפקיד, תבנו שאלות על פי מודל STAR שנלמד יחד, תמפו את התשובות הרצויות והבלתי רצויות ולבסוף תתרגלו סימולציה של ראיון.  

הסילבוס: מה תלמדו בסדנת ראיון התנהגותי+

הסדנה כוללת מפגש אחד בן 4 שעות אונליין בהם נלמד:

מנחה הסדנה - אמיתיי דוידזון טבת

יועץ ארגוני בכיר למנהלים ולמנהיגות בחברות מובילות בניהן: מכבי, כללית, פועלים, לובינסקי ועוד. מלווה מנהלים בייעוץ אישי וכן בסדנאות פיתוח מנהלים. כמו כן מרצה למנהיגות ולניהול לתואר ראשון בניהול במכללת הדסה בירושלים וגם מרצה לפסיכולוגיה חיובית במרכז מיטיב בבינתחומי. 

בעל ניסיון במגוון תפקידי ניהול משאבי אנוש וגיוס בארגונים מגוונים, לרבות סמנכ"ל משאבי אנוש בטלאול. 
בנוסף מלווה מנהלים בקריירה בשינוי קריירה ובמציאת עבודה.

בוגר BA במדעי הרוח מאוניברסיטת בר אילן בהצטיינות, MA בסוציולוגיה ארגונית – ייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר אילן, MA במדיניות ציבורית – יישוב סכסוכים וגישור, מאוניברסיטת תל אביב.

ניתן להזמין את ההדרכה  כסדנה פנים ארגונית לצוות הגיוס אצלכם או כסדנת ראיונות למנהלים.
לקבלת מידע נוסף והזמנת הסדנה ניתן ליצור קשר במייל: info@hrd.co.il

איפה, כמה ומתי?

מבנה הסדנה

מחיר כרטיס

עלות הסדנה: 850 ש"ח + מע"מ בלבד לכל משתתף

עלות הסדנה: 850 ש"ח + מע"מ בלבד לכל משתתף

כדי להרשם לסדנה מלאו את הטופס

לאחר הרישום תועברו לתשלום בכרטיס אשראי

ניתן גם להירשם ולקבל חשבונית עסקה לתשלום להעברה בנקאית

ניתן לבטל את הרישום עד 3 ימי עבודה לפני המפגש במייל אל info@hrd.co.il