8 בלוגי הגיוס שחייבים לעקוב אחריהם

i_love_recruitment_recruitment_loves_me_mug-p168575153478083350en71j_325אחת המגמות המרגשות עבורי בארץ היא הסקרנות והרצון של אנשי גיוס והסורסינג מישראל ללמוד עוד ועד על מה שקורה בתחום הגיוס בארץ ועולם.

אני יכול לראות זאת מרמת המעורבות הגבוהה בקהילת הסורסינג ומקורות הגיוס בפייסבוק (ואם עדייו לא הצטרפתם, זה הזמן לעשות זאת), מכמות השאלות שאני מקבל בפרטי וגם מהקבוצה המרשימה שנוסעת לכנס הסורסינג באמסטרדם בעוד כשבועיים.

אם בכנס לפני כשנתיים היינו 2 ישראלים בלבד ובכנס שנה שעברה כבר היינו 7 הרי שלכנס הקרוב מגיעים לפחות 15 אנשי גיוס וסורסינג מהארץ שרוצים ומוכנים להשקיע בלמידה שלהם.

השתתפות בכנסים היא דרך מצויינת וחשובה בעיני להכיר את המגמות החדשות בעולם הגיוס, אך זאת לא הדרך היחידה.

היופי בעידן שלנו הוא הנגישות למידע – למאמרים, הרצאות מוקלטות (וובינרים), הדרכות On-line (בתשלום נמוך יחסית) אך בעיקר לבלוגים מקצועיים של מובילי דעה.

יוצא לי לקרוא (לעיתים לעומק ולעיתים רק ברפרוף) לפחות 10 פוסטים בשבוע ואני רוצה לרכז כאן את 8 מהבלוגים המובילים בעיני שאני ממליץ לעקוב אחריהם.

>>>>> למידע על סדנת הראיונות הקרובה יש ללחוץ כאן  <<<<<
>>>>> למידע על סדנת הלינקדאין הקרובה יש ללחוץ כאן  <<<<<
>>>>> למידע על סדנת סורסינג למתקדמים הקרובה יש ללחוץ כאן  <<<<<

ERE – אחד הבלוגים הוותיקים והמוערכים בתחום הגיוס שקיים כבר קרוב ל-20 שנה. רבים מאנשי הגיוס והסורסינג המובילים בעולם כותבים פוסטים ב ERE וניתן למצוא בו את כל העדכונים והחדשות מעולם הגיוס.
בנוסף לבלוג, הם מקיימים גם וובינריים חינמיים אחת למספר שבועות ומארגנים 4 כנסים גיוס וסורסינג מקצועיים כל שנה.

Boolean Black Belt – הבלוג של גלן קטי הוא אחד הבלוגים החשובים והמעמיקים בעיני בתחום מקורות הגיוס ברשת. גלן שנחשב לאחד מהאורים והתומים בתחום הסורסינג הוא מרצה מבוקש והפרספקטיבה שלו מרתקת, חדה ומעמיקה. מומלץ לכל מי שלא חושש לקרוא פוסטים ארוכים ארוכים ומפורטים.

Social Talent – הבלוג של ג'וני קמפבל וחבורתו הינו אחד המעודכנים והמרעננים. הבלוג כתוב בדרך כלל בצורה קלילה וכולל חדשות שבועיות מעולם הגיוס, עדכונים של כלי סורסינג מעניינים והצגה של לא מעט נתונים, מצגות ומחקרים שהם אוספים מהעולם.

The Savage Truth – אחד הבלוגים הכתובים בצורה מרתקת ולעיתים קרובות מאד בצורה נשכנית וכזאת ששמה מראה לא תמיד פשוטה בפני הקוראים. גרג סבג', כותב הבלוג, הינו אחד ממנהלי חברות ההשמה המוצלחות באוסטרליה והוא כותב על עידן הגיוס הנוכחי, ההתנהלות בעבודה עם מועמדים ומה חברות ההשמה חייבות לעשות כדי לשגשג.

Sirona Says – אנדי הדוורת' הינו בריטי והבלוג שלו זכה בתואר "בלוג השנה" בבריטניה – ולא בכדי. אנדי, שמגיע עם מעל ל 20 שנות ניסיון בתחום הגיוס נותן לא מעט עצות פרקטיות בבלוג שלו.

Undercover Recruiter – אחד הבלוגים המובילים באירופה וכולל עצות, טיפים ומאמרים הן בתחום הגיוס ומיתוג המעסיק והן עבור מחפשי עבודה.

Recruiting Blogs – אחד הבלוגים המוערכים ביותר בתחום הגיוס עם עשרות אלפי מנויים. בלוג שכדאי לעקוב אחריו כי הוא מציג מידע עדכני על מגמות, נושאים, שירותים וכלים בתחומי הגיוס והסורסינג.

בלוג הגיוס של HRD – טוב, הייתי חייב להוסיף גם את בלוג הגיוס שלנו – כי הוא בעברית וכולל כ- 200 מאמרים מקצועיים, דוחות גיוס וטיפים וטריקים לגיוס עובדים.

אם יש עוד בלוגים שאהבתם – מוזמנים לשתף כאן למטה בתגובות.

>>>>> למידע על סדנת הראיונות הקרובה יש ללחוץ כאן  <<<<<
>>>>> למידע על סדנת הלינקדאין הקרובה יש ללחוץ כאן  <<<<<
>>>>> למידע על סדנת סורסינג למתקדמים הקרובה יש ללחוץ כאן  <<<<<

מכירים עוד חברים או קולגות שייהנו מהמאמר? שתפו אותם:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

כבר הצטרפת לניוזלטר שלנו?

קבלו עדכונים על כל התכנים החדשים שעולים כאן + עדכונים על מיטאפים, כנסים והצעות רלוונטיות

אם נהנת מהמאמר הזה, הנה עוד כמה טובים:

עוד דברים שיכולים לעניין אותך

כבר הצטרפת לקהילת הפייסבוק שלנו?