לראיין פחות ולגייס יותר מועמדים טכנולוגיים – ועתה עם הטבה ייחודית לשוק הישראלי

המסע לגיוס אנשי הפיתוח והטכנולוגיה הטובים ביותר הוא מאתגר – בלשון המעטה.

אנחנו מחפשים כמובן לא רק את המועמדים שיתאימו לארגון ולצוות אלא גם את אלה שיש להם את הידע המקצועי-טכני לבצע את העבודה.

והתהליך הזה יוצר לא מעט תסכולים אצל המנהלים המקצועיים – גם כאשר מועמד עבר את ההתאמה לארגון הרבה פעמים הוא נופל בהמשך הדרך מפני שרמת הידע שלו בתכנות אינה מספיק טובה לתפקיד.

איך מגיעים לתוקף הניבוי הגבוה ביותר?

בשנים האחרונות מעל ל 1,500 מנהלים ואנשי משאבי אנוש השתתפו בסדנת הראיונות שלנו ב HRD ויחד עם הכלים הפרקטיים שהם קיבלו, תמיד עלתה השאלה כיצד נכון לבחון את הצד הטכני של המועמדים וכיצד אפשר להוריד את העומס על המנהלים המקצועיים בכדי שיראיינו רק את המועמדים המתאימים מבחינה טכנית.

מחקרים בתחום המיון והסינון מראים שוב ושוב שתוקף הניבוי הגבוה ביותר נשען על השילוב של ראיון התנהגותי מצבי מובנה, עם מבחן מקצועי שמדמה ככל האפשר את המצב בשטח (לא "חידות" ושאלות שדורשות הברקה).

זאת הסיבה שהחלטנו לחפש את מערכת המבחנים המובילה לאבחון הצד הטכני ושתעזור ולצמצם משמעותית את כמות הראיונות הלא רלוונטיים ולחסוך זמן למנהלים המקצועיים.

אז מה זאת בעצם קודיליטי?

קודליטי היא מערכת מבחניים טכניים-טכנולוגיים שבאה לבחון את יכולות התכנות של המועמדים – עוד לפני שהם מגיעים לראיון.

מבחנים אלו עוזרים לארגון להתמקד ולהזמין לראיון את אותם מועמדים שרמת הידע שלהם רלוונטית למה שהארגון מחפש ובצורה זאת גם לצמצמם את משך הגיוס

למה דווקא קודיליטי?

קודיליטי ערכה כבר מעל ל- 2,000,000 מבחנים לכ- 2,000 חברות בעולם בניהן חברות כגון אינטל, לינקדאין, PayPal, סמסונג, נוקיה.

לקוחות codility

התוצאות שהמערכת נותנת מאפשרות לדרג את הידע של כל המועמדים על סרגל אחיד ובר השוואה וכוללות מידע על רמת הידע הטכנולוגי של המועמדים גם בהשוואה למועמדים אחרים שלקחו את אותם מבחנים.

כיצד עובדת המערכת של קודליטי?

מערכת המבחנים הממוחשבים של Codility כוללת ספרייה ערוכה של משימות תכנות מגוונות. הארגון בוחר את המשימות שתתאמנה לצרכים הספציפיים לגיוס ושולחת אותם למועמדים הרלוונטיים כדי להשלים באופן מקוון.
Codility מעריכה באופן אוטומטי את הקוד שהתקבל לסינון המועמדים עם כישורי הקידוד הטובים ביותר ושולחת אליכם ציון ברור בחזרה לכל מועמד ומהם אתם יכולים לבחור להתחיל ולראיין מאלה שקיבלו את הציון הטוב ביותר!

וזה טוב לא רק לכם אלא גם למועמדים שמקבלים לעשות את מה שהם אוהבים: לכתוב פיסת קוד בסביבה נורמלית במקום להרגיש לחוצים בזמן הראיון – שזה לא סביבת העבודה הרגילה שלהם.

 

ההטבה המיוחדת שהשגנו לכם

שבועיים להתנסות עם מערכת קודיליטי, הכוללת 134 משימות מבחן שונות, ו-20 קרדיטים (שמאפשרים לבחון 20 מועמדים). תקבלו במהלך השבועיים הדגמת "דמו" ביחד עם ליווי של אנשי התמיכה של קודיליטי לבדיקת התאמתה לכם.

לקבלת ההטבה הבלעדית יש ללחוץ כאן

 

בנוסף, ניתן לכל מי שיתנסה במערכת, הנחה של 15% על סדנאות הראיון למנהלים מגייסים של HRD למנהלים מגייסים, הטבה בשווי 750 ש"ח

מכירים עוד חברים או קולגות שייהנו מהמאמר? שתפו אותם:

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

כבר הצטרפת לניוזלטר שלנו?

קבלו עדכונים על כל התכנים החדשים שעולים כאן + עדכונים על מיטאפים, כנסים והצעות רלוונטיות

אם נהנת מהמאמר הזה, הנה עוד כמה טובים:

עוד דברים שיכולים לעניין אותך

כבר הצטרפת לקהילת הפייסבוק שלנו?