פתרונות Outplacement לארגונים ולעובדים בתקופת של צמצומים

0 +
מצאו קריירה חדשה בזכות הסדנאות שלנו
0 +
מהארגונים המובילים בארץ לקחו חלק בסדנאות
0 +
משתתפים בסדנאות שלנו

נפרדים בצורה מכילה ומחבקת, מעניקים למפוטרים צידה להמשך הדרך

תהליך חיפוש העבודה מלווה בחשש/חרדה, בפרט על רקע המשבר העולמי, שהשפעתו על שוק העבודה ניכרת היטב. 

עם צמצומי העובדים בשנה האחרונה – האתגר האובייקטיבי והמנטלי הפכו להרבה יותר דומיננטיים.

ככל שניתן למפוטרים יותר "עוגנים" בדמות ידע, כלים מקצועיים, מידע, תמיכה וליווי – נוכל ליצור עבורם סביבה בטוחה יותר לחיפוש עבודה. 

הסיוע יכול לשלב סדנאות מקצועיות, ותהליכי ליווי פרטניים שיסייעו להם להתגבר על ההיבטים הרגשיים הקשורים לעצם הפיטורין ולתהליך חיפוש העבודה וגם על ההיבטים הפרקטיים כגון כתיבת קורות חיים שיציגו את הסטורי-טלינג הייחודי והמדוייק, בניית פרופיל לינקדאין מנצח, איך ואיפה מחפשים עבודה, נטוורקינג אפקטיבי, הכנה לראיונות עבודה ולמבחני מיון ועוד.

תהליך הליווי שלנו כולל בניית מוצר ייעודי התפור לצורכי הארגון ולפרופיל העובדים שמסיימים את העסקתם.

מבין המוצרים והשירותים שנוכל להציע:

סדנאות והכשרות - כלים פרקטיים למציאת עבודה!

סדנת הכנה לראיונות עבודה ומבחני מיון​

סדנה מקיפה הכוללת כלים פרקטיים לראיונות, מבחני מיון, מרכזי הערכה. בימי קורונה, מומלץ לבצע את הסדנה דרך מערכת הוובינרים שלנו שמאפשרת דיסקרטיות מלאה לכל המשתתפים.

סדנת חיפוש עבודה בלינקדאין

סדנה פרקטית הכוללת כיצד לבנות פרופיל לינקדאין מנצח, איך לעלות במקומות הראשונים, הגדרות שחובה להכיר, חיפוש משרות בלינקדאין, הרחבת רשת הקשרים ועוד.

סדנת הכנה לתהליך חיפוש עבודה

הכנה מנטאלית, איך ואיפה אפשר למצוא עבודה, בניית קורות חיים, יצירת נטוורקינג אפקטיבי, נוכחות חכמה ברשתות החברתיות. בימי קורונה מומלץ לבצע את הסדנה דרך מערכת הוובינרים שלנו שמאפשרת דיסקרטיות מלאה לכל המשתתפים.

סיוע אישי לקבוצות מפוטרים

בניית פרופיל לינקדאין מנצח

פגישה פרטנית עם מומחה הלינקדאין שלנו, שבמהלכה יבוצעו בניה / שדרוג של פרופיל הלינקדאין. פרופיל לינקדאין מקצועי חשוב גם לצורך מיתוג אישי וגם כדי לעלות ביותר חיפושים.

בניית קורות חיים באנגלית

תרגום מקצועי של קורות החיים לאנגלית, כולל התייחסות לניואנסים המקצועיים, לסיפור הקריירה ולשימוש במילות מפתח שישפרו את אחוזי החזרה לקורות החיים.

ייעוץ קריירה מקצועי

חיפוש עבודה מלווה הרבה פעמים בלחץ ובחרדה. כשמדובר בפיטורין נוספים לו גם תחושות כמו כעס, תסכול, אשמה. תהליכי ייעוץ קריירה אישיים, ניתנים על ידי יועצי קריירה מקצועיים ומתייחסים גם להיבטים הרגשיים וגם להיבטים הפרקטיים.

ליווי צוותי / פונקציות HR בארגונים

הכשרת פונקציות HR לליווי מפוטרים

תהליך פרידה מעובדים דורש ידע וכלים מקצועיים: תכנון התהליך, תקשור שלו פנימית וחיצונית, רתימת מנהלים, התמודדות מול ועדי עובדים, ביצוע התהליך והובלת תוכנית לליווי מפוטרים. נוכל לתת לפונקציות הHR כלים כיצד לנהל את התהליך בצורה נכונה, בלי להיות מנוהלות על ידי התהליך.

ליווי פרטני של פונקציות HR בתהליכי פיטורין

פרידה מעובדים, בעיקר בתקופת הקורונה, מייצרת לא מעט אתגרים לפונקציות המש"א שהן אלה שעומדות בפורנט מול המפוטרים, מול המנהלים ומול העובדים שנשארו בארגון. פונקציית הHR היא האוטוריטה המקצועית, ולצד זאת היא גם חווה דילמות וקשיים. נוכל לספק ליווי וייעוץ פרטני לפונקציות HR.

למה לעבוד איתנו?

לחזק את מיתוג המעסיק

בניית תוכנית פרישה וליווי קבוצתי או אישי למפוטרים משפיעה בצורה ישירה על מיתוג הארגון שלכם כמעסיק. לכן קריטי שהדבר יתבצע בצורה מובנית ומוסדרת ושתיתן לעובדים העוזבים תחושה טובה ושאתם מנסים לעזור להם גם ברגעים הקשים

לשמר את העובדים הנשארים

המחקרים מראים שליווי מכבד של תהליך הפרישה משאיר רושם חיובי גם על העובדים הנשארים בחברה. התחושה הזאת קריטית כדי לשמר את רמת המחוייבות של העובדים גם במהלך התקופה המאתגרת שעוברת עליכם כארגון ועל החברים שלהם שעוזבים.

לתת כלים פרקטיים לעוזבים

בעידן העבודה המודרני חלק משמעותי מחיפוש העבודה מתבצע ברשתות החברתיות. בסדנה פרקטית וליווי מקצועי נעזור לעובדים העוזבים לקבל את הכלים החדשניים ביותר לאיתור הזדמנות הקריירה הבאה שלהם.

צרו קשר

לפרטים נוספים ניתן גם לשלוח מייל אל: info@hrd.co.il