תכנית הכנס

מליאת פתיחה

9:00 – 9:15

יעקב רוזן | מנכ"ל HRD ויוזם הכנס

9:15 – 9:50

ה- Disruption הדיגיטלי משנה מן היסוד תעשיות מסורתיות ועולמות צרכניים ועיסקיים ומייצר תנודות לאורך כל שרשראות הערך אותן למדנו להכיר. לא משנה באיזו תעשיה הארגון שלך פועל – כמעט כל מרכיב בפעילות מאותגר על ידי טכנולוגיה, שינויים במוטיבציות הצרכניות וסוגים חדשים של מתחרים, שחלקם פועלים על בסיס תשתית ומנגנוני יצירת ערך שונים לחלוטין.

לא מעט ארגונים מסורתיים מזהים בדיוק את המהלכים הנדרשים להם להתחרות – אבל מתקשים להוציאם לפועל בגלל מגבלות שנובעות ממבנה ארגוני מרובה Silos, חוסר יכולת להבנות שיתופי פעולה, מנגנוני קבלת החלטות מסורבלים ומבוססי ROI וקושי לגייס ולטפח טאלנט רלוונטי.

ה- Human Capital הוא הוא דרייבר משמעותי לטרנספורמציה דיגיטלית וכל שינוי משמעותי שחברות מנסות לבצע חייב להישען על התוויה מחדש  של תפיסת ה- HR, של מודל ההפעלה ושל מנגנוני המדידה. כיצד מאפשר ה- HR את ההוצאה לפועל של הטרנספורמציה הדיגיטלית ? מה תפקידו בהובלת השינוי ובגיבוש היכולת? ואילו יכולות וכלים מערך ה- HR צריך לשלב פנימית? יהיו חלק מהשאלות בהן תעסוק ההרצאה

רני ארגוב | Co-Leader, Deloitte Digital

9:50 – 10:25

בעידן שבו שינוי הוא הסטטוס קוו, כשכולם מדברים על דור ה Y, AI ודיגיטל, רובנו עדיין שבויים בפרדיגמות של "העולם הישן". בזמן שהעובדים סביבנו נעים קדימה ומחפשים דרך לנווט ולהתפתח – מה התפקיד שלנו כאנשי משאבי אנוש?   

דניאל שני | סמנכ"לית משאבי אנוש, יוניליוור ישראל

10:25 – 11:00

מנהלי ומנהלות חברות גלובליות וראשי מדינות שהתכנסו השבוע ב-World Economic Forum יצאו במסר ברור שלפיו מנוע הצמיחה הכלכלי החשוב ביותר של כל מדינה, חברה וכלכלה טמון במימוש ההון האנושי שבה באמצעות השכלה והכשרה למקצועות המאה ה-21.    

חדשנות טכנולוגית פורצת דרך המשלבת תורת משחקים, מדעי המוח ויכולת חישוביות חסרת תקדים, מחוללים מהפיכה אמיתית שמשנה את כל מה שידענו וחשבנו על עולם ההשכלה וההכשרה, עבודה, ניהול ומנהיגות, יצירתיות וחדשנות, קידום חברתי וצמיחה כלכלית.

מהפיכת החישוביות ההתנהגותית (Behavioral AI) פותחת בפני ממשלות, חברות, בתי-ספר, מוסדות השכלה, ארגונים חברתיים, ואנשים — לרבות אוכלוסיות שלמות בשולי החברה והכלכלה — דרך מתקדמת, נגישה ומכילה לאתר ולממש את הפוטנציאל האנושי של כל אחד ואחת באמצעות השכלה מתאימה והזדמנות בעבודה; לגייס ולפתח את עובדי ועובדות העתיד; להכשיר את מנהלות ומנהלי העתיד; לאתר את מדעני העתיד; להרכיב את צוותי העתיד; ולהאיץ את איתור ומימוש ההון האנושי הגולמי כמנוע חדשנות, פיתוח עסקי, וצמיחה כלכלית.

ד"ר גיא הלפטק  |  Founder & CEO, Knack

11:00 – 11:15

הטיפים שיעזרו לקריירה שלכם לעוף קדימה בעזרת הדיגיטל

סיגל סרור |  סמנכ"ל מש"א, Kaltura

11:15 – 11:45

הפסקת קפה ונטוורקינג

11:30 – 13:00

3 מסלולי הרצאות לבחירתכם

הקליקו על השם של כל הרצאה כדי לקבל את הפרטים המלאים עליה

מסלול HR 1

מנחה: נילי גולדפיין

מגמות וחידושים טכנולוגיים מייצרים התנהגות צרכנים חדשה ומכתיבים לארגוני הלמידה את השינויים הנדרשים, כדי להישאר רלוונטיים ואפקטיביים.
מהן המגמות? אילו כלים ופלטפורמות טכנולוגיות מעצבים את עולם הלמידה החדש שלנו? איך נוכל לזהות אותם ומי יכול להשיג לי Bot משלי?

לימור תייר | מנהלת אסטרטגיות למידה, אמדוקס

בהרצאה זו נבין איך תורת הרשתות הארגוניות, אחד התחומים האקדמיים המתפתחים ביותר במדעי החברה, משנה את תחום ה HR והופכת את פונקצית מש"א לשותף אמיתי לאסטרטגיה הארגונית. באמצעות חקרי מקרה, סימולציות והצגה של פלטפורמות נבין איך התבוננות רשתית יכולה לטייב שיתופי פעולה, ניהול שינוי, זיהוי וקידום טאלנטים והערכת עובדים.

ד"ר יובל קליש | Chief Scientist, StepAhead

 

התובנות והטיפים לבניית תוכנית דיגיטל לארגון וכיצד משפרים את התקשורת הפנים ארגונית בעזרת בניית פורטל ושימוש בכלים כגון יאמר

נעמה שוורץ | מנהלת תקשורת פנים ארגונית, נטפים

מסלול גיוס

מנחה: דנה בש שלח

כדאי שנתחיל להתיידד עם הצ'טבוטים כיוון שהם יהיו חברינו הטובים מהר יותר ממה שחשבנו…
תשכחו מכל מה שאתם יודעים על צ'ט בוטים משעממים ומעצבנים ותגידו שלום לדור החדש של הצ'ט בוטים, שיורידו מאיתנו עד 80% מהפעולות הרפטטיביות שאנחנו חווים בכל יום ויעלו את חווית המועמד לדרגות שלא הכרנו… 
מה הם הצ'ט בוטים, איפוא אנחנו פוגשים אותם, מה נעשה איתם, איזה אופי יהיה להם, כמה זה עולה ובמה זה כרוך להכניס אותם למצבת העובדים שלנו….

קרן אזולאי | Co-Founder & Editor-in-Chief, HRTech Nation

ההתפתחויות הטכנולוגיות בדגש על בינה מלאכותית, מביאות איתן הזדמנויות ואתגרים חדשים באיתור מועמדים.

ההרצאה תעסוק באיך תהליך איתור המועמדים עתיד להשתנות בשנים הקרובות כדי להיות מותאם לשינויים שעובר השוק במישור הטכנולוגי וההתנהגותי. 

לירן קוצר | Founder & CEO, Woo

העולם המשתנה והמתחדש מחייב גם אותנו להשתנות ולהטמיע סטרטאפים כחלק מתהליכי הגיוס,

בהרצאה נענה על שאלות מרכזיות כמו איך עושים את זה?? למה חשוב לשים לב? טיפים ועוד

אבי דנטס | מנהל תחום גיוס, לאומי קארד

מסלול HR 2

מנחה: בני משי

יחסי הנהלה/משאבי אנוש – הפן המקצועי מול הפן האנושי, האתגרים, הקשיים וגם הפתרונות. איך משתנה תפקיד הHR  בחברות צומחות, איך טכנולוגיה יכולה לעמוד לשירות הארגון ולמיצוב מקצועי של הHR  וכיצד בונים מערכת יחסים והדדיות מעוררי השראה.

רותם קציר | HR Evangelist
ורוני זהבי | CEO & Co founder, Hibob

מהירות התגובה הנדרשת מארגונים אל מול שינויים מתמידים בשווקים, אתגרים ולקוחות

מחייבת את רתימת העובדים על ידי תקשור המטרות והיעדים, מתן יכולות מעקב אישיות ויצירת תוכניות הכשרה מותאמות אישית וזאת באופן דינאמי, מהיר ורותם לשינוי

צורך זה הוליד את GamEffective המשלבת ניהול ביצועים אישיים, מיקרו למידה ומשחוק ארגוני

בהרצאה, ייסקור גל את האתגרים ו-Case studies של ארגונים גלובליים – Fortune500

גל רימון | CEO & Founder, gamEffective

במסגרת הזמן שניתן לנו נציג את האתגרים המרכזיים העומדים בפני חברות בתחום חוויית העובד. נסקור את עולם הפתרונות הטכנולוגים הקיימים בשוק ואיך הם עונים לאתגרים הללו. נציג דוגמאות מהשטח של טכנולוגיות שעושות שינוי תפיסתי בחברות.

יפעת שרעבי | מנהלת חוויית עובד Verint
צור ברק | מנכ"ל ומייסד משותף בYourTalents.

13:15 – 14:15

ארוחת צהריים

מסלול HR 1

סיפור הצלחה של תהליך פיתוח מערך תקשורת פנים ארגונית – להגברת היכרות העובדים את הארגון, ויצירת מחוברות ארגונית.  כחלק מפיתוח תחום התקשורת בחברה נרחיב על פרוייקט השקת אפליקציה ייעודית לתקשורת פנים ארגונית, על האתגרים ועל גורמי המפתח להצלחה.

אדוה תלם | סמנכ"ל משאבי אנוש, פלסאון

בהרצאה נסקור כיצד התפתח תהליך הצבת יעדים ומתן משוב לאורך השנים.

אילו מאפיינים טכנולוגים מסייעים להתפתחות התהליך (הביצה והתרנגולת)

וכיצד היכולות הטכנולוגיות מאפשרות תהליך רב מימדי, מתמשך ומגוון

בנוסף, נציץ אל מספר מערכות עם יכולות מתקדמות וחדשניות שמשפיעות על התהליך והדיאלוג

מורן דהן  | דירקטורית בכירה – פתרונות לניהול הון אנושי, קבוצת נירם גיתן NGG

מסלול גיוס

תעשיית כח האדם עוברת מהפך שלא נראתה כמותה מזה שנים. כניסתם של טכנולוגיות בתחום הבינה המלאכותית משנים לא רק את תנאי המגרש אלא את פני התעשייה כולה. אלה דווקא חברות הסטארט-אפ שמובילים את הטרנד, וכתוצאה נדמה אפוא שמנהלי כח אדם מוצאים עצמם נשאבים למציאות חדשה.

ג'קי חזן מייסד ומנכ"ל חברת אינטרוויו ומי שעומד מאחורי אחת החברות המהפכניות בתחום בעולם, יעביר לנו הרצאה מרתקת שבו יציג את הפתרון שפיתחו – המראיינת הוירטואלית הראשונה מסוגה בעולם. כמו כן ג'קי ישתף אותנו בתפיסתו בקשר למהפך הנוכחי המתרחש לנגד עינינו וכתוצאה מכך השינויים הקשורים באופי תפקידם של מנהלי משאבי אנוש של העתיד.

ג'קי חזן | CEO & Founder, Intervyo

בשנים האחרונות, חברות היי טק משתמשות בפתרונות טכנולוגיים מבוססי AI לגיוס טאלנט.

מה עוד יכולה לתת לנו הבינה המלאכותית? כיצד, דרך מאמצי גיוס טאלנט בעזרת AI, נוכל להבין ולנתח מגמות על הארגון שלנו?

נועם מרדכי | Business Development Manager, Workey

מסלול HR 2

במסגרת תפקידו מסייע אלעד לארגונים בגיבוש אסטרטגיה דיגיטלית ובחשיבה מחדש קשרי הלקוחות, חוויות העובדים, המודלים העסקיים והתהליכים התפעוליים בעידן הדיגיטלי.

בהרצאה אלעד יציג מיזמים חדשניים לתקשורת פנים ארגונית, מחוברות עובדים והתחדשות ארגונית. כמו כן, הוא יציג מתודולוגיה לבחינת הבגרות הדיגיטלית של הארגון, בחירה והתאמת הכלים הטכנלוגיים בהתאם לממצאים ו-Best Practices ליישום פתרונות מתקדמים לחיבור בין העובדים בעידן הדיגיטלי.

אלעד גרייבר | Digital Architect, Microsoft Israel

כל שינוי בארגון, קטן כגדול, כולל שני ממדים –  אנושי וטכנולוגי. רק שבהרבה ארגונים שני הגופים שמומחים בממדים אלו, משאבי אנוש ומערכות מידע, אינם פועלים בסינרגיה ולא מנהלים בראש אחד את השינויים. אל מול סטטיסטיקה המצביעה על כך שרק 16.2% מהפרויקטים הטכנולוגיים מוטמעים בהצלחה, יוצג מודל עבודה שבו אגפי משאבי אנוש ומערכות מידע פועלים במשותף ליצירת מוכנות טכנולוגית וארגונית של הארגון לקליטת טכנולוגיות עסקיות.

בני משי | מנכ"ל חברת Infologic

15:15 – 15:40

הפסקה

15:40 – 17:00

סדנאות פרקטיות

הקליקו על הכותרת של כל הרצאה כדי לקבל את הפרטים המלאים עליה

סדנה

People Analytics משנה את האופן שבו תחום משאבי אנוש פועל. חברות מובילות מתמודדות כיום עם אתגרים עסקיים, ומקבלות החלטות מושכלות בנוגע לאנשים, על ידי ניתוח יעיל של נתונים. מנהלי משאבי אנוש ברחבי העולם מציינים בראש סדר העדיפויות שלהם לשנת 2018 פעילויות ב- People Analytics. אבל האם אנחנו באמת מבינים את המקצוע הזה? האם אנחנו יודעים איך לגשת אליו כדי להפיק ממנו את המירב? איך נוכל להפוך לפרואקטיביים בעולם הביג דאטה של משאבי אנוש?

ליטל שמר חיים מלווה חברות וארגונים, מזה למעלה מעשור, בתהליכי איסוף וניתוח מידע, וביצירת תובנות המסייעות להם לפעול באופן אפקטיבי בתחומם. היא מובילה בישראל את תחום People Analytics  ומנגישה את עולם הדאטה למנהלי משאבי אנוש, כדי לסייע להם להתמודד עם שאלות עסקיות באמצעות נכסי הדאטה שברשותם. כך מקדמת ליטל את תחום משאבי אנוש כשותף אסטרטגי בהובלת הארגון.

בסדנה נקבל כלים לקראת הצעד הראשון ב- People Analytics, ונלמד איך לאתר נכון פרוייקט אנליטי, שעונה על צורך עסקי, ונשען על תהליכי משאבי אנוש ונתונים של עובדים.

הסדנא מיועדת למנהלי משאבי אנוש פעילים.

ליטל שמר חיים | People Analytics & HR Data Strategy

סדנה

הפעלה אינטראקטיבית בין כלל המשתתפים במיומנויות הצגה עצמית ושנוע

הצגת כלים ותפישות בנושאי הצגה נכונה של רעיון בקיצור ותכליתיות +תרגול

טיפים למכירה עצמית ומכירת רעיון בסביבה ביקורתית ותובענית

מטרות הסדנה:

  • חידוד תפיסת משאבי אנוש כמוביל ומשפיע בתהליכים ארגוניים
  • הטמעת mind set של ערך מוסף למעורבות מש"א כולל מתן מילות מפתח למיצוב והשפעה
  • הקניית כלי של "נאום מעלית" (elevator peach") להצגה עצמית מוכרת (אישית ומקצועית)
  • הבנת סיטואציות של מלכודות בהעדר הבנה של תהליכי מכירת רעיונות והשאת ערך

נילי גולדפיין | סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי, קבוצת נירם גיתן NGG 

איילת גרדמן | מנכ"ל, AGPR Performance & Results

יכול להיות שעוד לא נרשמת?